telefon +420 516 442 237

email info@kotvrdovice.cz

Facebook obce Kotvrdovice

Instagram obce Kotvrdovice

Obec
Kotvrdovice
založena 1349
znak Kotvrdovice

Menu

 • Kotvrdovice

  Oficiální webové stránky obce Kotvrdovice

 • Kaple Božského srdce páně

  Kaple s oltářním obrazem Nejsvětějšího Srdce od Mikuláše Medka je nejvýznamnějším kulturním objektem v obci.

 • Základní a mateřská škola Kotvrdovice
 • Víceúčelové hřiště
 • Historie obce Kotvrdovice

  První písemná zmínka o naší obci se nachází v zemských deskách z roku 1349. 

  Více informací zde >

Sedmý skautský oddíl Ampetu-wi (Senetářov-Kotvrdovice) vede družiny světlušek, vlčat, skautů a skautek v Kotvrdovicích od roku 2007. V současnosti jsou tu dvě družiny (dívčí a chlapecká), které se scházejí během školního roku jednou týdně buď ve skautské klubovně v areálu zemědělského družstva nebo venku v přírodě. Všichni vedoucí se snaží dětem předávat skautské dovednosti a ideje. Každý měsíc se Kotvrdovští setkávají společně se Senetářovskými na oddílovkách, které probíhají různě – někdy na chatě, někdy v tělocvičně a někdy v lese. Vyvrcholením skautského roku je dvoutýdenní tábor, který nejčastěji probíhá v červenci v Rakoveckém údolí. Mezi pravidelné skautské akce pro veřejnost patří Pohodový volejbal U Brány, Drakiáda na letišti a Živý Betlém na Štěpána v kapli.

Noví zájemci o skauting mohou kontaktovat kotvrdovské vedoucí (pro světlušky a skautky: Barbora Odehnalová, Markéta Alexová, Jana Odehnalová, Markéta Vančurová, pro vlčata a skauty: Jaroslav Chrástecký).

Vůdce našeho oddílu je Petr Zouhar (Cvrk) ze Senetářova, vedoucí celého střediska je Petr Stehlík z Jedovnic.

 • http://www.skautsenetarov.hys.cz/

Senetářov 186 (Průmyslová zóna - bývalý areál CO) 679 06 Jedovnice

Užitečné odkazy

Mapotip baner 600x500 

munipolis 

moravsky kras 

BLOND1 

banner klesti 

logo

logo 

Logoidsjmk 

logotyp jihomoravsky 181214 183313 ako

Kotvrdovice 198, 679 07 Kotvrdovice | +420 516 442 237 | info@kotvrdovice.cz

Prohlášení o přístupnosti | Prohlášení o používání cookies

© 2023 Obec Kotvrdovice | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.